Lali Esposito Fanų Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lali Esposito Fanų Forumas


 
DraugaiDraugai  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 “Svajoja patekti į kiną”

Go down 
AutoriusPranešimas
Evelina
Admin
Evelina


Pranešimų skaičius : 139
Registration date : 2008-07-03

“Svajoja patekti į kiną” Empty
RašytiTemos pavadinimas: “Svajoja patekti į kiną”   “Svajoja patekti į kiną” EmptyPir. 11 17, 2008 12:06 pm

“Svajoja patekti į kiną”


Ji yra viena iš daugelio, kuri yra iš CA ir mus verčia pasitikėti. Ji,kuri vaidina Marianellą. Be to, aišku., yra grupės TA narė. Jos pradžia, svajonės ir visi asmeniniai reikalai šiame interviu.
Daug merginų ir vaikinų pradėjo pirmus aktorystės žingsnius atsitiktinai arba dėl jų pastebėjimo renginyje. Bet yr air tokių, kurie nuo mažens žinojo, ko nori ir to siekia iš visų jėgų.

Tai yra Marianos Esposito, 17 metų merginos, atvejis. Jau nuo 10 metų ji žinojo, kadn ori vaidinti visą likusį gyvenimą.
“ Vieną kartą televizijoje pamačiau reklama, kad ieško vaikų programai. Kadangi mano mama nieko nenorėjo žinoti, mamos draugės mane palydėjo. Šalia buvo du castingai ir vienas iš jų į serialą RDL. Mes sumaišėme sales ir atėjome į RDL atranką. Praėjus atranką, po savaitės man paskambino, kad esu išrinkta ir 2 mėnesius ruošiuosi vaidybai su profesionaliais žmonėmis, kad vaidinčiau RDL seriale. Aš pasakiau: bet aš ėjau į “Širdelių” grupę. Nieko nesupratau. Ir taip pradėjau dirbti su Cris Morena” – prisimena Lali su šypsena.

Luna Teen: Kada pasakei: tai yra mano?
Mariana: atskiro tokio momento nebuvo. Visada taip sakau. Kai baigsim su teatru, kuris teikia daug adrenalino, tęsime toliau kitas funkcijas.

LT: Iš ko susideda tavo šeima?
M: Mano mama Maria Jose, tėtis Carlos, broils Patricio, kuris už mane vyresnis metais ir sesuo Ana Laura, kuriai 21 metai ir kuri dabar gyvena su vaikinu. Tėtis yra vaikų futbolo komandos treneris klube, o broils stovyklos padėjėjas. Mano mama šiuo metu metė darbą ir šeimininkauja namie.

LT: tavo broils rūpestingas?
M: aš labiau juo rūpinuos. Jei jis yra su kuo nors, nepakenčiu. Kiekvieną kartą kai susiduriu su jo mergina nužvelgiu blogai. Mano broils neliečiamas.

LT: Tavo šeima tave paremia pasirinkus aktorystę?
M: nuo pat pirmo momento. Nuo mažens esu klounas, bet visi pamatė mane per tv.

LT: jie tavo fanai?
M: nepasakyčiau, jie labiau fanai matydami mane teatre gyvai. Tėtis visą pasirodymą verkė. Jiems patinka, kad tai darau, nes būtent todėl esu laiminga.


LT: Kokia tavo svajonė šioje srityje?
M: svajoju tapti aktore ir patekti į kiną. Man patinka TV, bet labiau norėčiau būti kine.

LT: Kaip esi panaši į savo personažą?
M: personažai, kuriuos kuria Cris yra labia stiprūs, tačiau jie nėra panašūs į mane. Mano atveju, nesugebėčiau eiti į priekį stipriai taip, kaip mano personažas.

LT: Kaip sekasi mokykloje?
M: mokausi ketvirtam kurse San Vicente de Paul mokykloje. Kiekvieną rytą keliuosi 6 ryto.

LT: Kaip elgiasi su tavim koelgos?

itshowtime.forumotion.com
Atgal į viršų Go down
https://lali-esposito.lithuanianforum.net
 
“Svajoja patekti į kiną”
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lali Esposito Fanų Forumas :: Lali Esposito :: Naujienos-
Pereiti į: